באמצעות תוכנת "סקייפ" אנו מציעים לך פגישה "אחד על אחד" עם ענבר, בלי לצאת מהבית ובזמן שנוח לך.


הרעיון לשיחות בסקייפ נוצר מתוך פנייה של אנשים רבים שהיו מעוניינים בטיפול אבל גרים רחוק מהקליניקה. מטרה נוספת הייתה לאפשר לאנשים עם לוח זמנים צפוף להנות מטיפול פרטני מהנוחות של ביתם או מקום עבודתם.


העבודה תתבצע עם ענבר כהן באופן אישי, והיא יכולה להיות ממוקדת בכל תחומי ההתמכרויות (התמכרות לאוכל, התמכרות למין, התמכרות לקניות, התמכרות להימורים) וגם לכל תחומי החיים האחרים (ביטחון עצמי, זוגיות, יחסים בין-אישיים ועוד).

הדבר היחיד לו אתם זקוקים הוא חיבור לתוכנת סקייפ (חינמי). במפגש כזה עדיף להשתמש גם במצלמת וידאו, אם כי זה לא ההכרחי. המצלמה הופכת את המפגש לאישי ואנושי יותר – הרבה יותר נעים לראות את האדם שעובדים איתו.
הטיפול באמצעות סקייפ הוא נוח וגמיש והכי חשוב הוא יעיל באותה מידה כמו פגישה בחדר הטיפולים. אם זאת, אנו מאוד ממליצים כן להשתדל ולקיים מפגש אמיתי (לא וירטואלי) אחד לפחות כי הקשר האנושי וההתנסות הישירה מוסיפים מאוד לקשר ולתהליך.

 

צלצלו אלינו לטלפון או צרו קשר במייל לתאום פגישה או לקבלת פרטים נוספים.

 

פגישה בסקייפ – למה לצפות?
• לאחר התשלום לפגישת סקייפ ישלח אלייך מייל היכרות ושאלון קצר.
• קח את הזמן לענות על השאלות בצורה כנה ואותנטית. כנות היא תנאי הכרחי להצלחת התוכנית. המטרה של השאלון היא להפוך את הפגישה ליעילה יותר וממוקדת יותר. חשוב להגיד שכל הפרטים הן בשאלון והן בשיחות הן סודיים ביותר, בהתאם לחוקי האתיקה של העובדים הסוציאלים.
• תקבל סרטון קצר שמטרתו להכיר אחד את השני.
• המטרה של שני הסעיפים הקודמים היא להגיע לפגישה מוכנים. הרעיון הוא לנצל את זמן הפגישה בצורה הטובה ביותר כדי להתמקד בעבודה ולהתחיל את התהליך.
• אורך מפגש הוא 60 דקות.
• ייתכן שבחלק מהמפגשים תקבל משימות לעבודה. המטרה של המשימות היא להטמיע דרכי חשיבה וכלים שיעזרו לך להגיע למטרותייך בקצב שנכון לך.
• התוצאות שלך תלויות ב- 100% בך. אם אתה רוצה תוצאות שונות מאלו שיש לך עכשיו – תתחיל לעשות דברים אחרת.

 

מצפה להיפגש,
ענבר כהן

מלאו פרטיכם בטופס על מנת לקבל עדכונים על מאמרים חדשים, סרטונים וחינמיים: