ברוכים הבאים

 
 

סביר להניח שפנית לאתר הזה כי אתה מתמודד עם שימוש לרעה בשירותי מין.
בין אם זה פורנו, מצלמות, מערכות יחסים, מכוני-עיסוי או דירות דיסקרטיות – אתה מרגיש שאתה מתחיל לאבד את השליטה.


סביר להניח שלא התעוררת אתמול בבוקר והבנת, באופן פתאומי שיש לך בעיה. ייתכן שכבר תקופה אתה חי לא טוב עם עצמך – מבטיח להפסיק, מבטיח שהפעם זו הפעם האחרונה שאתה מבזבז כסף על זה, מבטיח להפסיק עם השקרים אבל למרות כל הניסיונות וההבטחות לא הפסקת.
למה?


כי ברמה כלשהי אתה מקבל משהו חיובי מזה –
ריגוש, קירבה נשית, בריחה לעולם של פנטזיה, תחושת שיחרור ופורקן, אינטימיות (גם אם מדומה).
כלומר, למרות שהמין מפריע לך, אתה גם מקבל רווחים, אחרת לא היית עושה את זה.


במילים שלי, המשמעות היא שיש לך קונפליקט פנימי. חלק אחד שלך מאוד רוצה להפסיק (זה החלק שכל הזמן מבטיח להפסיק) ואילו חלק אחר ממש רוצה להמשיך.

להפסיק או לא להפסיק – זאת השאלה!

הביטוי של הקונפליקט הוא שכאשר אתה רוצה לעשות מין (בין אם זה פורנו, צ'טים, דירות דיסקרטיות או כל פעילות מינית אחרת שאינה עם בת זוגתך) אתה שוכח את המחירים שאתה משלם על ההתנהגות. באותו רגע אתה חושב רק על כל ההנאות שתקבל מכך. אתה חושב רק על ה"כאן ועכשיו". אתה רואה ומרגיש (בדימיונך) רק את הטוב, האנדרנלין, הריגוש, הכייף והיופי שיהיו בדבר.


כדי שבזמן אמת תוכל לראות את התמונה השלמה ותוכל להיות מחובר למציאות ולהבין שיש מחירים שאתה משלם על השימוש בשרותי מין ערוך רשימה של כל המחירים שאתה משלם על השימוש בשירותי מין.


מה "המחירים" שאתה משלם בכל פעם שאתה פונה לשירותי מין?


רשום על נייר רשימה של כל ההשלכות השליליות של הפנייה לשירותי מין ("המחירים" שאתה משלם – כלכלית ואחרת).
אני ממליצה לחלק זאת לתחומי החיים השונים, כגון: מחירים נפשיים, מחירים במערכת הזוגית ו/או המשפחתית, מחירים כלכליים, מחירים פיזיים, מחירים בקריירה, מחירים רוחניים.


מחירים שכדאי לך לשקול, ושאולי לא חשבת עליהם עדיין הם תחושת בושה, תחושת אשמה ותחושת פגיעה בביטחון ובאמון שלי בעצמי (כי מה זה אומר עליי שאני כל הזמן מבטיח ולא מצליח?).


שמור את הרשימה הזו קרוב אליך ובכל פעם שהדחף לראות לצרוך שרותי מין עולה, הסתכל עליה. בצורה כזו תוכל תמיד לזכור את התוצאות לטווח ארוך.

 

בהצלחה,

ענבר

 

 

פוסטים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מה לעשות כאשר התאווה והיצר המיני לא פוסקים? האם זו התמכרות?

התמכרות לסקס

מה - מעכשיו אני לא יעשה סקס יותר???

 

 

© כל הזכויות על התוכן שמורות לענבר כהן

מלאו פרטיכם כדי לקבל עדכונים על פוסטים חדשים, סרטונים וחינמיים

 
 
 

לקביעת פגישת ייעוץ השאירו פרטים:

האם יש לך בעיית קניות?

 
 

ד"ר ענבר כהן

מורת דרך לתהליכי שינוי. עוסקת הרבה ב"איך" – איך עושים אחרת? איך צומחים מהעבר? איך עולים לנתיב חדש? איך מבססים התנהגות ואיך הופכים אותה לטבע שני? מתוך עבודה רבת שנים, שכללתי את כל הידע שצברתי למודל עבודה יישומי, ממוקד ובהיר. אני מאמינה גדולה ביכולת שלנו להשתנות. מאמינה ביכולת שלנו לבחור לעצמנו את עצמנו ולגדול לשם. ראיתי את זה קורה פעמים רבות. מתרגשת, כל פעם מחדש, להיות חלק מהדרך.

 

 
Back to Top